Vážení klienti,

dovolujeme si Vám představit cestovní kancelář Kompas tour, která byla založena v roce 1990 Ing. Leopoldem Lauerem.

Naše cestovní kancelář, se sídlem v Jihlavě, se specializuje zejména na zájezdy do Itálie, malebného městečka Caorle, ležícího 50 km od Benátek.

Caorle – to neznamená jen pláž a moře, nýbrž také umění, dějiny, kulturu a tradici“

V oblíbeném letovisku, nejen českých turistů, Vám můžeme zprostředkovat širokou škálu ubytovacích kapacit. Jedná se jak o apartmány s plně vybavenou kuchyňkou a bazény, tak zároveň o příjemné vilky s venkovním posezením u krbu. Dále nabízíme také luxusní apartmány v blízkosti centra města a zejména tříhvězdičkový rodinný hotel v blízkosti pláže, vybavený výtahem, klimatizovanou jídelnou, kde se podává polopenze, barem, kde se točí české pivo, míchají koktejly a nalévá výborné italské víno, společenskou místnosti s TV, mimo jiné vybavenou českými programy a venkovní terasou s možností připojení na WI-FI. Navštívit s námi můžete aquapark, Benátky nebo projet vláčkem celé Caorle, a to v podobě fakultativních výletů.

Caorle, které nadchne množstvím obchůdků, pizzerii, ale i nočním životem“

Nedílnou součástí naší nabídky je provizní prodej. Nabízíme letecké zájezdy do celého světa, tuzemskou dovolenou, welness pobyty, eurovíkendy, poznávací zájezdy a zároveň Vám můžeme sestavit zájezd dle Vašeho přání a to vše ve spolupráci s českými, ale i německými cestovními kancelářemi, taktéž nabízíme možnost sjednání cestovní pojištění ALLIANZ.

Objevte s námi kouzlo a krásu celého světa aneb život je výlet.

V roce 2019, kdy vstupujeme již do 29. turistické sezóny se na Vaši návštěvu těší kolektiv pracovníků cestovní kanceláře KOMPAS TOUR.

Fotografie